JęzykiPolski
WalutyPLN

Materac kokos-kieszeń-lateks 120 x 60 cm

199,00 zł

Producent: RADIR
Waga:3.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Dwustronny, trójwarstowy, dopasujący się do kształtu ciała materac z obszytymi materiałem sprężynami. Klasyczny materac dwustronnego użytkowania.

Materac zbudowany z jednej strony z pianki latexowej, z drugiej strony z maty kokosowej. Pianka latexowa to surowiec powstający z połączenia latexu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Użyty latex zapewnia dużą elastyczność materaca, optymalnie dopasowuje się do kształtu ciała poprawiając komfort spania. Pionowe kanaliki zapewniają doskonałą przepuszczalność powietrza i wilgoci. Charakteryzuje się wyjątkową elastycznością, wieloletnią odpornością na odkształcanie.

Wkład sprężynowy 7-strefowy, obustronnie oddzielony przekładką filcową, posiada 289 szt. sprężyn na m², każda sprężyna pracuje oddzielnie w osobnej koszulce. Sprężyny kieszeniowe 7 strefowe nadają wysoką elastyczność punktową materaca co pozwala na doskonałe dopasowanie się do kształtu i ciężaru ciała w trakcie snu, a strefy twardości zapewniają optymalne podparcie kręgosłupa oraz cięższych partii naszego ciała.

Druga strona materaca została zbudowana z płyty kokosowej połączonej z warstwą pianki poliuretanowej. Zastosowanie maty kokosowej podnosi wytrzymałość materaca i utwardza jego wkład, a także wpływa na jakość cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca oraz szybkość odprowadzenia wilgoci. Dzięki naturalnemu pochodzeniu jest bezpieczny dla alergików, posiada właściwości antygrzybiczne.

Rama materaca zbudowana z pianki o podwyższonej gęstości zapewnia odpowiednią stabilność.

pokrowiec:

Wysokiej jakości trójwarstwowy pokrowiec wykonany z włókien klimatycznych, idealny do komfortowego snu. Zdejmowalny, można prać w pralce w tem. 40ºC

wkład:

  • latex perforowany zapewniający odpowiednią cyrkulację powietrza

  • przekładka filcowa zabezpieczająca o gramaturze 600 g/m²

  • sprężyny kieszeniowe, 7 stref twardości, 289 szt. na m²

  • przekładka filcowa zabezpieczająca o gramaturze 600 g/m²

  • mata kokosowo-lateksowa

  • pianka poliuretanowa warstwa wykończeniowa materaca T25-25 mm


Nasze materace mają wszyte na krawędzi bocznej bezpieczne dla dziecka suwaki dwu krawędziowe, umożliwiające zdjęcie pokrowca oraz uniemożliwiające Twojemu dziecku kontakt z suwakiem niezależnie od tego, po której stronie materac jest użytkowany.

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.